Serwis gify.joe.pl zawiera bazę gifów do wstawienia na stronę lub bloga. Gify zamieszczone w serwisie są wysokiej jakości. Każdy gif został starannie opisany, co ułatwia jego identyfikację. Usprawniliśmy nawigację między katalogami obrazków za pomocą stałego, lewego menu głównych kategorii oraz wyboru z rozwijanego menu pokategorii. Wszystko to sprawia, że odnalezienie danego gifu jest błyskawiczne, a poruszanie się po serwisie jest przyjemne i domyślne. Jeśli masz jakiegoś gifa, którym chcesz się podzielić na naszej stronie, prosimy wysłać go do nas adres podany w serwisie. Zostanie on sprawdzony i jeśli przejdzie akceptację moderatora – zostanie dodany do bazy gifów.
.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
nieruchomości na mapie

Najlepsze animowane gify

Świecące gify

Dlaczego kreatorzy mody tak często dodają świecące elementy do swoich sukni? Dlaczego to co świeci przyciąga naszą uwagę? Należy spojrzeć na to zarówno ze strony mężczyzn jak i kobiet. W sklepach spotkać można świecące kreacje co jest przeznaczone dla płci pięknej. Z drugiej strony mamy błyszczące się laptopy oraz różnego rodzaju gadżety technologiczne, które przyciągają wzrok Panów. Podobnie jest z reklamami im reklama bardziej świeci tym jest lepiej widoczna. Podczas świąt Bożego narodzenia zwraca się uwagę na świecące choinki, które są ozdobą i przyciągają uwagę. Podobnie jest z gifami. Świecące gify mają za zadanie przyciągać uwagę i spełniają je bardzo dobrze.

Dlaczego ludzkie oko łatwiej wyłapuje świecące elementy niż te jednostajne? Związane jest to bezpośrednio z soczewką oka oraz z rozszczepianiem się fal świetlnych. Dlatego świecące gify znacznie lepiej przyciągną uwagę osoby odwiedzającej naszą stronę internetową. Świecące gify mają rolę zwracania uwagi i robimy to nawet podświadomie, kiedy wysyłamy komuś podczas rozmowy takiego gifa. Podobnie działają lampki choinkowe, które zmieniają barwy, szybkość świecenia oraz wykonują setki tysięcy kombinacji. Poprawiają one nam wtedy wspaniale nastrój, ponieważ jest to czas świąteczny i nikt wtedy nie powinien chodzić smutny. Jednak jak wiadomo w świecie musi istnieć równowaga. Dlatego zasada ying yang sprawdza się niestety podczas świąt i ludzie, którzy są samotni odczuwają to wtedy szczególnie mocno. Dobrym rozwiązaniem jest pomoc ludziom samotnym i bezdomnym w tym czasie. Organizowane są różnego rodzaju wigilie wspólne, gdzie na ulicy rozdaje się potrawy wigilijne i tym sposobem ludzie czują się trochę jak w domu. Wracając jednak do świecących gifów podobnie jak i wszystkie pozostałe są to po prostu pliki zapisane w formacie gif. Efekt świecenia można takiemu plikowi nadać w każdym edytorze graficznym za pomocą różnicy kontrastów. Takie gify swoje miejsce w Internecie zawdzięczają możliwości dynamicznego uchwycenia ruchu przez obraz. Często stosowane są podczas rozmów na komunikatorach internetowych lub w prezentacjach multimedialnych. Prezentacje multimedialne są doskonałym sposobem przekazywania wiedzy. Osoby w moim wieku pamiętają jeszcze czasy kiedy w szkołach komputery były stare albo nie było ich w ogóle. 15 komputerów łączyło się wtedy z Internetem za pomocą jednego modemu. Otworzenie w tamtych czasach strony WWW graniczyło z cudem. Aktualnie rozwój technologii oraz informatyki, doprowadził do większej dostępności do komputerów oraz systemów informatycznych. Dlatego w szkołach coraz częściej zamiast pisania na tablicy przygotowywane są ciekawe prezentacje multimedialne, które pozwalają uczniowi na łatwiejsze przyswajanie wiedzy.

Świecące gify są stosowane do wielu celów. Głównie jednak wykorzystujemy je na różnego rodzaju stronach internetowych, jako awatary lub podpisy na forach oraz podczas rozmów przez komunikatory. Wszystko to sprowadza się do tego, że świecące gify są niezwykle popularną formą przekazu treści.

Copyright by gify.JOE.pl | kontakt | Strona zawiera bazę starannie wybranych, skatalogowanych i opisanych gifów animowanych. Wszystkie nasze gify są darmowe.