Serwis gify.joe.pl zawiera bazę gifów do wstawienia na stronę lub bloga. Gify zamieszczone w serwisie są wysokiej jakości. Każdy gif został starannie opisany, co ułatwia jego identyfikację. Usprawniliśmy nawigację między katalogami obrazków za pomocą stałego, lewego menu głównych kategorii oraz wyboru z rozwijanego menu pokategorii. Wszystko to sprawia, że odnalezienie danego gifu jest błyskawiczne, a poruszanie się po serwisie jest przyjemne i domyślne. Jeśli masz jakiegoś gifa, którym chcesz się podzielić na naszej stronie, prosimy wysłać go do nas adres podany w serwisie. Zostanie on sprawdzony i jeśli przejdzie akceptację moderatora – zostanie dodany do bazy gifów.
.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
nieruchomości na mapie

Najlepsze animowane gify

Ruchome gify

Ruch to zdrowie. Tak mawiają specjaliści, którzy namawiają nas do czynnego uprawiania sportu. Nawet jeśli, ktoś nie jest sportowcem to powinien część swojego czasu poświęcać na dbanie o własne zdrowie. Znaczy to mniej więcej tyle, że jeśli nie uprawiamy żadnego sportu, jeśli nie mamy takiej możliwości to poświęcić trzeba przynajmniej godzinę dziennie na ruch. Może to być zarówno jogging jak i spacer z psem. Nie ma określonej złotej formy. Wszystko co się rusza znaczy, że żyje i jest dobre. Ruszają się nawet ruchome gify, czyli obrazki, które przemieszczają się po ekranie naszego komputera.

Ruchome gify są niczym innym jak gifami, które zostały wprowadzone w ruch poprzez stopniowe przesuwanie ich w inne miejsce. Jest to tak zwane klatkowanie. Metoda ta używana jest przy robieniu kreskówek oraz dodawaniu efektów specjalnych do filmów. Filmy obecnie tworzone są coraz bardziej spektakularne oraz coraz droższe. Niewiele osób wie, że filmy, które tworzone są dzisiaj w Hollywood w ponad połowie czasu trwania tworzone są za pomocą komputerów. Filmy starego typu nie zachwycają już kino maniaków. Dlatego obecnie film powinien mieć oszałamiające efekty specjalne bądź dźwięk. W cenie jest również krew i przemoc jednak jest to już coś innego niekoniecznie związanego z komputerem. W dzisiejszych czasach dominuje era kina technologicznego. Na ekranach pojawiają się nam cyborgi czy innego rodzaju maszyny. Wystarczy wspomnieć ostatnie filmy jak „Terminator: Ocalenie” czy „Transformers II”. Wszystkie te filmy wymagały użycia setek programów, dzięki którym możemy oglądać taki efekt jak obecnie. Wiele osób zapomina również o kaskaderach, którzy wykonują lwią część roli głównych bądź nie bohaterów. Ruchome gify powstały jako ewolucja obrazów statycznych zapisane również są w formacie gif. Ich zaletą jest to, że w doskonały sposób odzwierciedlają ruch. Dzięki temu możemy przedstawić za ich pomocą rzeczy, których nie udałoby się nam przedstawić za pomocą standardowego obrazku z rozszerzeniem gif. Ruchome gify stosowane są bardzo często w naszych blogach czy na forach internetowych. Z reguły są to małe obrazki przedstawiające śmieszne scenki z życia, które nas otacza. Życie to jest tak bardzo różnorodne, że gubimy się nim co często prowadzi nas do depresji czy innych chorób psychicznych. Ważnym jest jednak aby w życiu nie do końca brać poważnie i chociaż zabrzmi to jak jakieś hipisowskie bajdurzenie często sprawdza się to doskonale.

Ruchome gify więc mają pewną przewagę nad normalnymi ponieważ w dobry i płynny sposób oddają ruch. Ruchomym gifem nazywamy już taki gif, który przynajmniej raz zmienia swoje położenie w stosunku do pierwotnego. Wszystko to tworzy dobry podkład dla projektantów stron internetowych oraz osób korzystających z komunikatorów.

Copyright by gify.JOE.pl | kontakt | Strona zawiera bazę starannie wybranych, skatalogowanych i opisanych gifów animowanych. Wszystkie nasze gify są darmowe.