Serwis gify.joe.pl zawiera bazę gifów do wstawienia na stronę lub bloga. Gify zamieszczone w serwisie są wysokiej jakości. Każdy gif został starannie opisany, co ułatwia jego identyfikację. Usprawniliśmy nawigację między katalogami obrazków za pomocą stałego, lewego menu głównych kategorii oraz wyboru z rozwijanego menu pokategorii. Wszystko to sprawia, że odnalezienie danego gifu jest błyskawiczne, a poruszanie się po serwisie jest przyjemne i domyślne. Jeśli masz jakiegoś gifa, którym chcesz się podzielić na naszej stronie, prosimy wysłać go do nas adres podany w serwisie. Zostanie on sprawdzony i jeśli przejdzie akceptację moderatora – zostanie dodany do bazy gifów.
.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
nieruchomości na mapie

Najlepsze animowane gify

Mroczne gify

Chyba wszyscy lubimy horrory. Zarówno książki jak i filmy. Możliwe, że nie lubimy często oglądać ich sami jednak horrory dają nam możliwość poczucia strachu, jednak jednocześnie wiemy, że jesteśmy bezpieczni w domu czy kinie. Lubimy się bać i potwierdzają to statystyki bo najlepiej rozchodzącymi się filmami kinowymi są dobre horrory. W horrorach dominuje mrok, mrok, który jednak nie jest dostępny w takim stopniu w naszym życiu. No może poza mroczną muzyką czy kiedy przeglądamy mroczne gify.

Mroczne gify
Horrory możemy podzielić na te starego oraz te nowego typu. Te starego typu to przykładowo ‘Dziecko Rosemary’ lub jeśli chodzi o książki jest to proza Lovercrafta, który był chyba najlepszym pisarzem horrorów na świecie. Nowe filmy dzielą się na te z kina azjatyckiego i amerykańskiego ponieważ jedynym horrorem ostatnich lat powstałym w europie jest „Rec”. Jest to typowy horror nowego kina, w którym dominuje zaskoczenie w połączeniu z odpowiednią muzyką. Nowoczesna proza horroru to natomiast Stephen King. Wszystkie te pozycje łączy mrok w nich występujący. W dzisiejszych czasach mamy mroczną muzykę, filmy, książkę czy mroczne gify jednak zdecydowanie unikamy mroku w naszym życiu. Często mijając mroczną ulicę wolimy nadłożyć drogi do domu jednak nie chcemy zbliżać się do tego miejsca. Mrok wystarczy nam w muzyce słuchanej przez ludzi, którzy wywodzą się z pop kultury metalowej. Mroku doświadczamy w filmach. Wszystko jednak jest zrozumiałe, tylko czemu unikamy go w prawdziwym życiu. Przecież w Internecie wiele jest mrocznych stron na tych stronach są zamieszczone szare i ciemne zdjęcia oraz mroczne gify. Dlaczego więc tak bardzo szukamy tego tylko w filmach czy książkach. Psychologowie twierdzą, że jest to spowodowane chęcią dostarczenia do organizmu bezpiecznej adrenaliny. Nic nam nie wyjdzie z książki ani z ekranu telewizora dzięki temu boimy się bardzo bezpiecznie. Wszystko co nas otacza mamy pod kontrolą a jednak adrenalina stale się podnosi. Jest to więc swego rodzaju paradoks, jednak człowiek zawsze ryzykował i lubił się bać. Jeśli teraz jest to możliwe również podczas bezpiecznego leżenia na kanapie to czemu zaprzestać tworzeniu horrorów. No właśnie powodów ku temu nie ma żadnych.

Mroczne gify, muzyka i filmy będą występowały w życiu człowieka dopóki będzie na nie zapotrzebowanie. Dobrze się dzieje jeśli gramy w straszną krwawą grę i nie przenosimy tej gry później do świata codziennego. Gorzej jeśli jednak tak się stanie. Należy kontrolować nasz strach i zapędy bo inaczej niczym nie różnilibyśmy się od zwierząt. Możliwe, że rolę takiego regulatora w naszym życiu sprawują filmy, książki i gry grozy.

Copyright by gify.JOE.pl | kontakt | Strona zawiera bazę starannie wybranych, skatalogowanych i opisanych gifów animowanych. Wszystkie nasze gify są darmowe.