Serwis gify.joe.pl zawiera bazę gifów do wstawienia na stronę lub bloga. Gify zamieszczone w serwisie są wysokiej jakości. Każdy gif został starannie opisany, co ułatwia jego identyfikację. Usprawniliśmy nawigację między katalogami obrazków za pomocą stałego, lewego menu głównych kategorii oraz wyboru z rozwijanego menu pokategorii. Wszystko to sprawia, że odnalezienie danego gifu jest błyskawiczne, a poruszanie się po serwisie jest przyjemne i domyślne. Jeśli masz jakiegoś gifa, którym chcesz się podzielić na naszej stronie, prosimy wysłać go do nas adres podany w serwisie. Zostanie on sprawdzony i jeśli przejdzie akceptację moderatora – zostanie dodany do bazy gifów.
.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
nieruchomości na mapie

Najlepsze animowane gify

Gify sportowe

Sport jest w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej dochodowych branży na świecie. Dostarcza on więcej dochodów niż branża erotyczna czy hotelarska. Kluby piłkarskie prześcigają się w wielkości ofert składanych zawodnikom. Astronomiczną jest kwota zapłacona za C. Ronaldo przez Real Madryt. Obecnie ze sportem związane są inne branże i mamy koszulki sportowe, kubki sportowe czy gify sportowe.

Wiele klubów sportowych i nie tylko piłkarskich jest już notowane na giełdzie. Ich akcje przynoszą im milionowe zyski. Jednak nadal najbardziej dochodowym i popularnym sportem jest piłka nożna. Obecnie jest to sport bardzo popularny już w Azji czy Ameryce Północnej gdzie do niedawna był to bardzo niszowy sport. Na popularyzacje piłki nożnej duży wpływ miała FIFA, która organizuje w miejscach do tej pory niszowych najważniejsze imprezy sportowe. Warto wspomnieć przykładowo, że w 2002 odbyły się Mistrzostwa świata w Korei i Japonii. Sport to również sprzedaż gadżetów takich jak koszulki kubki czy gify sportowe. Wszystko to tworzy ogromny biznes, który wykarmia setki rodzin i pozwala zarabiać sportowcom krocie. Cała ta otoczka jednak jest dobrą pożywką dla mafijnych interesów. Ostatnimi czasy w polskiej piłce głośno jest o korupcji. Okazało się, że rozgrywki piłkarskie w Polsce były tak bardzo skorumpowane, że FIFA przeraziła się w momencie gdy przeczytano raporty. Liczba sędziów, piłkarzy, działaczy czy obserwatorów zatrzymanych w sprawie korupcji sięgnęła już dwustu osób. To co się dzieje nie przeraża jedynie działaczy światowej organizacji piłki nożnej. Największy cios otrzymali kibice, dla których piłkarze byli idolami, którzy tworzyli im wspaniałe oprawy i jeździli za nimi po całej Polsce. Ludzie Ci pokazywali jak ważni są Ci piłkarze, tworząc im tapety na pulpit czy robiąc gify sportowe z ich twarzami. Co jednak można powiedzieć o człowieku, który najpierw wisiał na płocie i śpiewał razem z kibicami, następnie mówił, że ten klub jest dla niego najważniejszy po czym okazuje się, że oszukiwał on kibiców i sprzedawał mecze.

Cała otoczka obecnej korupcji jest czymś olbrzymim i niezrozumiałym. Kiedy okazuje się, że drużyna, która walczy o mistrzostwo polski, awans do ekstraklasy kupiła sobie za pieniądze. Dlatego też kibiców coraz bardziej denerwuje obecna sytuacja. Sprowadza się to do tego, że przestają oni wierzyć swoim piłkarzom. W momencie gdy słabiej oni grają zdarzają się oskarżenia oraz rozmowy wychowawcze. Co innego do tej pory kibice, którzy tworzyli im tapety, koszulki czy gify sportowe z ich podobiznami zaczynają odchodzić od tego typu twórczości. Wszystkiemu jest jednak winna grupa osób skorumpowanych. Mówi się, że w polskiej piłce nie ma niewinnych, są jedynie Ci, których jeszcze nie ukarano.

Copyright by gify.JOE.pl | kontakt | Strona zawiera bazę starannie wybranych, skatalogowanych i opisanych gifów animowanych. Wszystkie nasze gify są darmowe.