Serwis gify.joe.pl zawiera bazę gifów do wstawienia na stronę lub bloga. Gify zamieszczone w serwisie są wysokiej jakości. Każdy gif został starannie opisany, co ułatwia jego identyfikację. Usprawniliśmy nawigację między katalogami obrazków za pomocą stałego, lewego menu głównych kategorii oraz wyboru z rozwijanego menu pokategorii. Wszystko to sprawia, że odnalezienie danego gifu jest błyskawiczne, a poruszanie się po serwisie jest przyjemne i domyślne. Jeśli masz jakiegoś gifa, którym chcesz się podzielić na naszej stronie, prosimy wysłać go do nas adres podany w serwisie. Zostanie on sprawdzony i jeśli przejdzie akceptację moderatora – zostanie dodany do bazy gifów.
.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
nieruchomości na mapie

Najlepsze animowane gify

Gify na GG

Internet jest branżą niezwykle rozwojową. Jednak najbardziej w Internecie rozwinęły się najróżniejsze komunikatory. Chyba każdy z nas korzysta z gadu-gadu tlenu czy konnekta. Niektórzy również z IRC’a lub innych komunikatorów. W komunikatorach dużą zaletą jest to, że porozumiewamy się z kimś oddalonym o tysiące kilometrów całkowicie za darmo.

Wraz z rozwojem komunikatorów użytkownikom udostępniano nowe „bajery”. Właśnie czymś takim są emotikony, które nie są niczym innym jak ewolucją popularnych i zasłużonych już gifów. Gify czyli obrazki zapisane z rozszerzeniem .gif zrewolucjonizowały system porozumiewania się przez Internet. Przez te wszystkie lata te obrazki ewoluowały. Zmieniały kształty kolory, stały się bardziej przyjazne dla oka po to aby móc pokazywać całe elementy zdarzeń. Gadu – Gadu jest w Polsce najbardziej popularnym komunikatorem. Gify na gg pojawiły się już na samym początku jego istnienia i są one obecne aż do dzisiaj. Przez te wszystkie lata swojego bytowania ewoluowały one i obecnie nazywane są emotikonami. Co jednak jeśli chcemy aby gify na naszym gg były oryginalne? Nic prostszego, Internet oferuje setki stron na,których znajdziemy tysiące takich gifów. Gify na gg mają za zadanie pomóc nam w porozumiewaniu się no i faktycznie pomagają. Pozwalają opisać nasz stan umysłu czy wszystko co się wokół nas dzieje za pomocą zwykłego obrazka. Dodatkowo rozśmieszają oraz poprawiają nastrój. Gify na gg są niezwykle kolorowe, po to aby przyciągały zwrok, użytkownik często używa gifa po to aby podkreślić coś w swojej wypowiedzi. Tematy „emotków” jest najróżniejsza i opisuje każdy aspekt życia. Oprócz tego programiści zrobili nam żart i ukryli w programie parę niespodzianek jeśli chodzi o gify. Według wielu osób taki rodzaj pokazywania uczuć czy otaczających nas rzeczy jest nie tylko głupi co szkodliwy, inni natomiast nie wyobrażają sobie rozmowy przez gg bez uśmiechniętych mordek czy pływających wykrzykników. Gify na gg są zarówno statyczne jak i dynamiczne. Początkowo były to zwykłe kilku kolorowe obrazki obecnie jednak mają one ostre kształty i posiadają wiele urozmaiceń. Samo gadu – gadu jako komunikator daje coraz więcej możliwości. Możemy sobie posłuchać radia czy sprawdzić pogodę. Najważniejszym aspektem jednak jest możliwość komunikacji. Komunikujemy się obecnie słowami i obrazkami, złośliwi mówią, że cofnęliśmy się w rozwoju do ery w której komunikacja między ludzka oraz przez treści odbywał się jedynie przy pomocy obrazków.

Gify na gg uzupełniają bardzo dobrze szarość rozmowy. Człowiek okazuje przez nie uczucia oraz podkreśla własne słowa. Gdyby jednak przesadzić to różnorodność tych obrazków umożliwiłaby komunikację jedynie za ich pomocą co byłoby nie dobre dla stosunków między ludzkich.

Copyright by gify.JOE.pl | kontakt | Strona zawiera bazę starannie wybranych, skatalogowanych i opisanych gifów animowanych. Wszystkie nasze gify są darmowe.