Serwis gify.joe.pl zawiera bazę gifów do wstawienia na stronę lub bloga. Gify zamieszczone w serwisie są wysokiej jakości. Każdy gif został starannie opisany, co ułatwia jego identyfikację. Usprawniliśmy nawigację między katalogami obrazków za pomocą stałego, lewego menu głównych kategorii oraz wyboru z rozwijanego menu pokategorii. Wszystko to sprawia, że odnalezienie danego gifu jest błyskawiczne, a poruszanie się po serwisie jest przyjemne i domyślne. Jeśli masz jakiegoś gifa, którym chcesz się podzielić na naszej stronie, prosimy wysłać go do nas adres podany w serwisie. Zostanie on sprawdzony i jeśli przejdzie akceptację moderatora – zostanie dodany do bazy gifów.
.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
nieruchomości na mapie

Najlepsze animowane gify

Gify misie

Maskotki są bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Udowodnione to zostało przez specjalistów. Jest tak ponieważ dotykanie maskotki przez dzieci poniżej drugiego roku życia powoduje poprawienie ich możliwości czucia. Natomiast u starszych dzieci działa uspokajająco. Każdy z nas był kiedyś dzieckiem i w momencie gdy budziliśmy się w środku nocy, kiedy śnił nam się koszmar to właśnie nasze misie dawały nam poczucie bezpieczeństwa. Maskotki a przede wszystkim misie są również lubiane przez dziewczyny w wieku nastoletnim. Często zdarza się, że dziewczyny w tym wieku kolekcjonują maskotki. Dlatego też miś kojarzy nam się z czymś przyjemnym więc powstało wiele jego realizacji, jak bajki czy gify misie.

Gify misie.
„Kubuś Puchatek” był w Polsce jedną z najbardziej popularnych kreskówek dla najmłodszych. Puchatek czyli po prostu miś, który uwielbia miód wychował nie jedno pokolenie. Wszystko to pokazuj jak sympatyczny jest obraz misia w naszym społeczeństwie i nie bez powodu misie na koszulkach czy misie jako gify weszły w nasze życie. Mówi się, że popularność trwa bardzo krótko. Jest to spowodowane tym, że coś szybko nam się nudzi lub szybko okazuje się dla nas nie wystarczająco. Stało się tak z Kubusiem Puchatkiem czy „Doliną Muminków”. Obie te bajki miały swój złoty wiek, jednak teraz dzieci patrzą na nie mniej chętnie. Wynikać to może z tego, że inne bajki są na topie. Mowa tu o bajkach tworzonych w całości komputerowo, które wyparły zwane przez nas stare dobre kreskówki. Jedynymi postaciami z bajek, które nigdy nie wypadły i chyba nie wypadną z obiegu jest Królik Bugs oraz Donald i inne postaci Walta Disneya. Są to kreskówki, które w Polsce pojawiły się dopiero po 89 roku, czyli po obaleniu komunizmu. Niestety lata ciemnoty, które trwały pół wieku narzuciły nam „Wilka i zająca”, „Kota filemona’ i inne bajki tego typu. W bajkach tych co prawda nie ma nic złego go przecież były to bardzo sympatyczne i dobre kreskówki. Złe natomiast było to, że zostały nam one narzucone siłą, koniecznością było oglądanie ich i brak możliwości obejrzenia innej kreskówki, szczególnie jeśli była ona produkcji amerykańskiej. Wszystko to spowodowało, że karmieni byliśmy od małego propagandą PRL’u, oraz fakt, że pokolenia wychowywane były w danym labiryncie i algorytmie na którego końcu jako rozwiązanie zawsze było jedno: komunizm.

bajki dla dzieci: Krecik bajki

W czasach tamtych nie było komputerów, video ani DVD. Gify misie dla Polaków nie istniały a rozwój informatyki odbywał się wyłącznie w Rosji i na zachodzie. Dlatego też to czego nie mieliśmy wtedy tak bardzo staramy się łapać w dzisiejszych czasach. Gify misie są tego dobrym przykładem. Przykładem odzyskanego szczęścia.

Copyright by gify.JOE.pl | kontakt | Strona zawiera bazę starannie wybranych, skatalogowanych i opisanych gifów animowanych. Wszystkie nasze gify są darmowe.