Serwis gify.joe.pl zawiera bazę gifów do wstawienia na stronę lub bloga. Gify zamieszczone w serwisie są wysokiej jakości. Każdy gif został starannie opisany, co ułatwia jego identyfikację. Usprawniliśmy nawigację między katalogami obrazków za pomocą stałego, lewego menu głównych kategorii oraz wyboru z rozwijanego menu pokategorii. Wszystko to sprawia, że odnalezienie danego gifu jest błyskawiczne, a poruszanie się po serwisie jest przyjemne i domyślne. Jeśli masz jakiegoś gifa, którym chcesz się podzielić na naszej stronie, prosimy wysłać go do nas adres podany w serwisie. Zostanie on sprawdzony i jeśli przejdzie akceptację moderatora – zostanie dodany do bazy gifów.
.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
nieruchomości na mapie

Najlepsze animowane gify

fajne gify

W języku polskim słowo fajne jest do końca nie zdefiniowane. Fajne może oznaczać ładne, przyjemne czy nawet smaczne. Słowo to weszło jako oficjalne do języka polskiego dzięki młodzieży. Określa ono ogólny stan rzeczy jako dobry lub możemy określić tak dziewczynę bądź chłopaka, którzy nam się podobają. Fajny może być film, ciuch, biurko dosłownie wszystko. Nawet mogą być fajne gify.

Fajne gify czyli po prostu gify, które się komuś podobają w ogóle. Jest to prawdopodobnie często wpisywane słowo w wyszukiwarkach internetowych. Młodzież, która określa coś jako coś fajnego mówi o ogóle. Przykładowo książka może być fajna jednak prawdopodobne jest, że jakiś jej fragment nie przypadł czytelnikowi do gustu. Niestety zdarza się to obecnie w zbyt wielu książkach szczególnie jeśli chodzi o fantastykę i Science fiction. Przyczyną tego jest fakt, że dla wielu materiał się wyczerpał, można wymyślać nowe przygody jednak niewiele autorzy dodają z nowości do świata fantasy. A przecież Tolkien po to go właśnie stworzył. Po to abyśmy modyfikowali go jak kod źródłowy linuxa. Jest to świat stworzony dla autorów i czytelników, który oferuje miliony możliwości.. Całe szczęście znaleźli się autorzy jak Zamboch czy Piekara, którzy rozumieją i potrafią zrobić coś ze światem fantasy. Jeśli chodzi natomiast o Science fiction to prekursorem w tej dziedzinie był nasz rodak. Stanisław Lem. Tak to ten wielki autor twórca takich książek jak „Solaria” jest jednym z najwybitniejszych twórców literatury sciencie fiction, która jest literaturą futurystyczno naukową. To na tym właśnie człowieku wzorowali się wielcy twórcy tego popularnego szczególnie wśród młodzieży nurtu. Literatura fantasy i science fiction ma już swoje lata jednak książki sprzedają się jak świeże bułeczki. Głównymi odbiorcami tych książek jest młodzież i w większości mężczyźni. To właśnie na świecie stworzonym przez Tolkiena i Lema powstały wspaniałe gry RPG i fantasy oraz doskonały nagrodzony wieloma oskarami film „Władca Pierścieni”. Lem natomiast był prekursorem nurtu, który wytworzył ‘Gwiezdne Wojny” jakże leciwą i jednocześnie kultową sagę. Wszystko to pokazuje, że do książek konieczna jest wyobraźnia bo książka bez wyobraźni nie będzie fajna tak samo jak twórca bez wyobraźni nie stworzy czegoś co można nazwać fajny gif.

Wszystko co fajne czyli podoba się ludziom jest stworzone z reguły przez osoby z pasją. Nie stworzy nikt fajnego filmu bez zaangażowania w każdy jego kadr. Nie stworzy grafik fajnego gifa bez wyobraźni i „myśli wewnętrznej”. Tylko do rzeczy, które nas urzekły możemy mówić ze są fajne. Fajne gify również do tego się zaliczają.

Copyright by gify.JOE.pl | kontakt | Strona zawiera bazę starannie wybranych, skatalogowanych i opisanych gifów animowanych. Wszystkie nasze gify są darmowe.