Serwis gify.joe.pl zawiera bazę gifów do wstawienia na stronę lub bloga. Gify zamieszczone w serwisie są wysokiej jakości. Każdy gif został starannie opisany, co ułatwia jego identyfikację. Usprawniliśmy nawigację między katalogami obrazków za pomocą stałego, lewego menu głównych kategorii oraz wyboru z rozwijanego menu pokategorii. Wszystko to sprawia, że odnalezienie danego gifu jest błyskawiczne, a poruszanie się po serwisie jest przyjemne i domyślne. Jeśli masz jakiegoś gifa, którym chcesz się podzielić na naszej stronie, prosimy wysłać go do nas adres podany w serwisie. Zostanie on sprawdzony i jeśli przejdzie akceptację moderatora – zostanie dodany do bazy gifów.
.
Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
nieruchomości na mapie

Najlepsze animowane gify

Brokatowe gify

Rozwój technologii komputerowych doprowadził do rozwoju grafiki komputerowej. Rozwój grafiki doprowadził do tworzenia zaawansowanych obrazów graficznych. Problem zaczynał się w momencie zapisywania takich obrazów na dysk. Często obrazek taki zajmował jedną dziesiątą naszego dysku. Dlatego też powstał w 1987 roku format rozszerzenia graficznego .gif. Pozwalał on zapisywać obrazy bez zmiany ich jakości jednak ze znacznie większą kompresją. Rozwój gifów natomiast doprowadził do powstania wielu ich odmian. Mamy gify świąteczne, sportowe, różnego rodzaju „famous gifs”. Mamy również brokatowe gify. Im właśnie poświecony jest ten artykuł.

Brokat są to metaliczne srebrne lub złote, lub wielokolorowe drobinki służące do ozdoby ciała lub włosów. Taką definicję brokatu znajdziemy w literaturze. Jednak brokat a raczej jego graficzne złudzenie, służy również do ozdoby obrazów graficznych, jakże popularnych gifów, które po osadzeniu efektu brokatu możemy nazwać brokatowymi gifami.
Dawniej brokat używany był jedynie przez dzieci, które zaopatrzone w kleje oraz długopisy brokatowe, dzięki którym mogły tworzyć efektowne, świecące się obrazki. Zadajmy sobie pytanie do czego służyć nam mogą brokatowe gify? Odpowiedź na to pytanie jest prosta, dokładnie do tego samego co wszystkie inne. Do przedstawienia naszych stanów myślowych, otaczającego nas świata oraz do porozumiewania się. To, że brokatowe gify są znacznie bardziej efektowne sprzyja temu, że są znacznie częściej używane w e-kartkach oraz podczas rozmów przez komunikatory gadu – gadu. Wszystko to przyczyniło się do popularności brokatowych gifów. Rozwój grafiki został wymuszony potrzebami. Potrzebami lepszych, ładniejszych gier, znacznie większego rozwoju prezentacji cyfrowej, czy poprawy jakości zdjęć cyfrowych i obrazu cyfrowego. Gify brokatowe powstały w dokładnie analogiczny sposób. Dając użytkownikom efektowne obrazki dzięki, którym to my złożymy lepsze życzenia świąteczne a nie sąsiadka z dołu. Brokat w gifach nadaje im metaliczny błysk. Który wygląda efektownie nie tylko we włosach bawiącej się na przyjęciu kobiety, ale również w obrazku komputerowym, gdzie występuje pod postacią kilku świecących się pikseli. Stworzeniem takiego gifa może zająć się każdy. Jedyne co wyróżnia go od gifów standardowych to, właśnie te kilka pikseli, które zostały dodane aby poprawić „błyskotliwość” gifa. Podczas rozmowy przez komunikator internetowy są one często stosowane ze względu na uwagę jaką przyciągają. Jest to też doskonałe podkreślenie tego co chcemy powiedzieć.

Brokatowe gify są więc dzieckiem zapalonych grafików oraz potrzeby. Używamy ich często ze względu na walory estetyczne oraz dlatego, że są bardzo efektowne. Każdy gif indywidualnie określa nasz stan psychiczny, potrzeby bądź otaczający nas świat. Dlatego brokatowe gify często stosowane w życzeniach noworocznych, oraz używane przez osoby życzące nam szampańskiej zabawy.

Copyright by gify.JOE.pl | kontakt | Strona zawiera bazę starannie wybranych, skatalogowanych i opisanych gifów animowanych. Wszystkie nasze gify są darmowe.